Skip to main content

18 червня 2017 року – День медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня в Україні, Вірменії, Білорусі, Казахстані, Молдові та в Росії, за багаторічною традицією, відзначають День медичного працівника (День медика).

Підставою для відзначення цього професійного свята служить Указ Президії Верховної Ради СРСР №3018-Х від 1 жовтня 1980 року «Про святкові і пам’ятні дні», в редакції Указу Президії Верховної Ради СРСР №9724-XI від 1 листопада 1988 року «Про внесення змін до законодавство СРСР про святкові і пам’ятні дні». І ця традиція зберігається і сьогодні.

Професія лікаря одна з найстаріших у світі, і в даний час вона затребувана буквально всюди. Кожен з нас хоча б раз у житті звертався до лікаря за допомогою і лікуванням. Адже навіть в самому початку життя людини – при народженні немовляти – безпосередню участь беруть лікарі. А сучасну охорону здоров’я і зусилля лікарів спрямовані не тільки на лікування хвороб і підтримання здоров’я людини, але і на його розвиток.

Ми щиро вітаємо медичних працівників і ветеранів з професійним святом. Всі вдячні вам за те, що в найважчі хвилини ви приходите на допомогу і рятуєте наші життя. Бажаємо ще більшої відповідальності, сердечності і небайдужості до пацієнтів!!!